استفاده شما از فروشگاه اینترنتی یک ایمنی و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی یک ایمنی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی یک ایمنی  هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی یک ایمنی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی یک ایمنی شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی یک ایمنی مي باشد.

سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه یک ایمنی لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی یک ایمنی مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

زمان ثبت و پیگیری سفارش در فروشگاه اینترنتی یک ایمنی  :

مشتریان می‌توانند در طول شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند،و يا در صورت ضرورت زمان از طريق تماس تلفني با فروشگاه سفارشات خود را ثبت نموده تا در سريعترين فرصت بررسی شود. سفارشات معمولا همه روزه بجز ايام تعطيل بررسی و ارسال خواهند شد.

ثبت شکایات

ثبت شکایات از طریق ارسال درخواست به آدرس ایمیل info@1imeni.ir یا مراجعه به صفحه

ثبت شکایات  

و همچنين از طريق تماس تلفني با بخش پشتيباني فروشگاه یک ایمنی امکان پذیر مي باشد.